winactie

Win kaarten voor speciale voorpremière van ‘Memoir of a snail’ in LHC

Memoir of a Snail is een hartverwarmende claymation van de met een Oscar bekroonde filmmaker Adam Ellio(o.a. Harvie Krumpet). Hij baseerde zijn film deels op het verhaal van zijn eigen moeder, waardoor hij de film zelf als een clayography omschrijft. Elliot bouwt een prachtig universum vol excentrieke personages, speelse animaties en unieke visuele humor, waarin verloren zielen daadwerkelijk een kans op geluk krijgen. Genomineerd voor een Oscar in de categorie Best Animated Feature Film.
 
Op maandag 10 maart organiseerst Louis Hartlooper Complex een speciale voorpremière van Memoir of a Snail met een digitale Q&A met regisseur Adam Elliot. Vanuit Australië gaat hij in gesprek met moderator en filmmaker Mascha Halberstad (Knor). Deze avond wordt mede mogelijk gemaakt door Kaboom Animation Festival.

De Nuk mag 2×2 vrijkaarten weggeven. Stuur voor zondag 15.00 uur een mail naar redactie@denuk,nl ovv ‘voorpremière’ De winnaars krijgen zondag bericht.

De voorstelling begint om 19.15 uur.

Auteur Redactie
Auteur

Redactie

Laat uw reactie achter

Reactie

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *