Broese boekverkopers

Broese top 10 ( + de tip van boekverkoper Mieke Oskam)

Mieke Oskam is enthousiast over het debuut van Claire Lombardo.(Evalien Ruiter Fotografie)

In hechtenis van Nicci French is de nieuwkomer op 5.

De top 10 van 15 april 2020

  1. Max, Mischa en het Tet-offensief / Harstad
  2. De Pest / Camus
  3. In tijden van besmetting / Cognetti
  4. De meeste mensen deugen / Bregman
  5. In hechtenis / Nicci French
  6. De avond is ongemak / Rijneveld
  7. De bosatlas van de tweede wereldoorlog
  8. Confettiregen / Chabot
  9. De Neude / Van Vlimmeren
  10. Mens/onmens / Heijne

Mieke Oskam tipt De mooiste tijd van ons leven (Claire Lombardo)

Een debuut.

Dit is voor mij het ultieme boek om even weg te kunnen in deze vreemde tijd. Dus zoek een rustig plekje in je huis met een gemakkelijke stoel en verdwijn een poosje naar een andere wereld. Claire Lombardo vertelt in dit boek het verhaal van Marilyn Connolly en David Sorenson vanaf het moment dat ze verliefd worden tot veertig jaar later.

Ze zijn onvoorwaardelijk verliefd op elkaar en dit gegeven loopt als een rode draad door het boek. Alles komt voorbij; onrust in het huwelijk, schuldgevoel, spijt, verlies, vreugde, kinderen krijgen, kortom het verhaal van een bijzondere familie!

Marilyn en Davis krijgen vier dochters, Wendy, Violet, Liza en Grace. De schrijfster laat heden en verleden op een onnavolgbare manier in elkaar overlopen. Alle zes proberen ze zich staande te houden en dat lukt de ene keer beter dan de andere keer en een geheim tussen twee van de zussen heeft grote invloed op het hele gezin en verandert de familiedynamiek.

Meer verklap ik niet, ga lezen en geniet van deze bijzondere roman. Ik kijk nu al uit naar het volgende boek van deze getalenteerde schrijfster. Er zijn goeie berichten dat dit verhaal bewerkt zal worden voor een televisieserie ☺

 

Nog een aantal dagen dan neemt Broese afscheid van Stadhuisbrug 5. 
Zaterdag 18 april is de laatste dag.
Zij bieden u het volgende afscheidscadeau aan! Ingmar Heytze: “10 vingers blind”
Een unieke, eenmalige uitgave ter gelegenheid van de overhandiging van de schrijfmachine collectie van Ingmar aan Broese. Op 23 april gaat de nieuwe winkel open.
 
 

 

 

Auteur Redactie
Auteur

Redactie

Laat uw reactie achter

Reactie

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *