Boa’s dragen een uniform omdat de principes die zij hebben ondergeschikt zijn aan hun functie. De progressieve gemeenteraad van Utrecht denkt daar anders over en staat het dragen van een hoofdoek of keppeltje toe. Een verschrikkelijk besluit, vindt Henk.
Eens met Henk. Alles doen om de Boa’s geloofwaardig te maken: ze hebben het al moeilijk zat. Een Turks fez mutsje (a la Tommy Cooper) heeft echter ook wel weer iets feestelijks. Ik twijfel.
Jos Stelling, je maakt alleen jezelf ongeloofwaardig met deze reactie. De Boa hoef je echt niet geloofwaardig te maken, want dat zijn ze al. Fijn dat je het ‘in den beginne’ toch wel eens bent met Henk. Ik ook. Gemeenteraad helaas niet. Doorgeslagen diversiteitsdenken en inclusiefetishisme. Gelukkig binnenkort gemeenteraadsverkiezingen!
Jij wordt er ook niet geloofwaardiger op door jezelf Mees Kees te noemen. Ik ken Mees Kees n.l. persoonlijk.