broese boekverkopers

Broese Top 10 (+ boekverkoper Raisa van der Knaap tipt ‘Ik zal de wereld breken’)

Raisa tipt

Top 10 fictie: 

  1. Aan het einde van de oorlog / Bert Natter
  2. De kreeftenvrouwen / Beatrix Gerstberger
  3. Lázár / Nelio Biedermann
  4. Terugkeer – de Mergelland moorden / Michael Berg
  5. Vergelding – de Mergelland moorden / Michael Berg
  6. De brievenbezorgster van Puglia / Francesca Giannone
  7. De visser / Mathijs Deen
  8. De calamiteitenclub / Kathryn Stockett
  9. Verkeerde afslag / Nicci French
  10. Al het blauw van de hemel / Mélissa da Costa
Michael Berg staat met twee titels in de Top 10

Top 10 non-fictie: 

  1. Het grote ontprikkelboek / Brankele Frank
  2. Murdoku / Manuel Garand
  3. Vrouwen in duistere tijden / Alicja Gescinska
  4. Alle geschiedenis ooit: Europa / Arco Gnocchi, Nynke de Jong, Thom Aalmoes, Andrea Huntjens
  5. Een haas in huis / Chloe Dalton
  6. Het droompad / Twan Huys
  7. Toscanini: Antipasti / Maud Moody
  8. Spion van de Mossad / Jonathan Mor
  9. Wachten, een levenshouding / Dirk de Wachter
  10. Trui van Lier / Jim Terlingen
Het Droompad van Twan Huys op nr. 6

BROES TIP

Ik zal de wereld breken / Lex Noteboom 

Tot en met 31 mei vieren wij bij Broese het spannende boek! De Thriller Weken zijn de crème de la crème voor iedereen liefhebber van het genre. Van het verschijnen van de VN thrillergids tot de uitreiking van de Gouden Strop en de Schaduwprijs (het beste thrillerdebuut): het is een propvolle periode vol boekeninspiratie. Een goede gelegenheid om het nachtkastje (of de koffer naar vakantiebestemming) te vullen 

Vorig jaar won Lex Noteboom de NBD Biblion Schaduwprijs voor zijn debuutthriller De man met duizend gezichten. Het boek verslond ik en ik kon niet wachten op een volgend boek. En nu is daar Ik zal de wereld breken. Net als het vorige boek laat Lex Noteboom zien dat hij een fantastische verhalenverteller is. En dat hij een verfrissend stem laat horen in een schrijverslandschap waarin getroebleerde rechercheurs en het oplossen van een moordzaak de kern van het vak lijkt te zijn. 

Ik zal de wereld breken heeft zeker wat van die klassieke elementen in zich: moorden, het oplossen van een mysterie. Maar dit boek brengt nog zoveel meer. Het schetst een toekomst die misschien ver weg lijkt, maar zeker niet ongeloofwaardig is. Een toekomst waarin wij mensen versmolten zijn met technologie, waarin wij de wereld om ons heen alleen door die technologische bril kunnen bekijken (letterlijk!). 

Wat als de mensheid dusdanig afhankelijk wordt van AI dat we niet weten hoe te handelen als het niet meer naar behoren werkt? Ons zelfs tegenwerkt? Wat blijft er dan van onze identiteit over? Al deze vragen spoken door je het hoofd tijdens het lezen van dit verhaal. Spannend van begin tot eind, en geniaal in zijn totaliteit; wie weet wordt dit de nieuwe Gouden Strop winnaar…(Raisa van der Knaap)

Auteur Redactie
Auteur

Redactie

Laat uw reactie achter

Reactie

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *