Utrechtse ondernemingen ijssalon Roberto Gelato en brouwerij Brothers in Law slaan de handen weer ineen om een nieuwe versie te maken van de succesvolle Gelato IPA. Dit jaar heeft de romige NEIPA de smaken van perzik en framboos.
De zwagers van Brothers in Law brouwen door het jaar heen verschillende special editions, altijd te proeven in hun Taphouse op het Ledig Erf. Roberto maakt dan weer wekelijks zijn Mai Prima, dit zijn smaken ijs die hij nog nooit eerder heeft gemaakt. Vanuit dit enthousiasme voor experimenteren komen beide ondernemers samen om de Gelato IPA te maken. Deze samenwerking wordt zaterdag 8 juli gevierd bij het Brothers in Law Taphouse met livemuziek, een ijscokar en heerlijke bijpassende gerechten op de menukaart.
Het bier is daarnaast te koop bij alle speciaalbier winkels in Utrecht en te drinken bij verschillende horecazaken. En het bier is vanaf 8 juli een week lang in ijsvorm te proeven bij Roberto Gelato.
Laat uw reactie achter
Reactie