Aanstaande zaterdag zenden we om 11.00 uur weer live vanuit filmtheater Slachtstraat de vodcast Herrie in de Slachtstraat uit.
Een opzienbarend verhaal van Cees Grimbergen op De Nuk wees uit dat ondanks de woningnood in Utrecht sprake is van leegstand. De gemeente was hiervan niet op de hoogte. Hoe kan dat? En is de raad nog wel in staat om haar controlerende taak in het gecompliceerde woondossier uit te voeren. We praten erover met CDA-raadslid Jantine Zwinkels, journalisten Cees Grimbergen, Rob de Lange en Charles Groenhuijsen. Ook bespreken we de explosieve groei van het aantal ambtenaren in Utrecht. Carine van Santen leidt het gesprek.
Onze vodcast is live te volgen op De Nuk en het Youtube kanaal van De Nuk. Je kan ook zaterdag om elf uur langskomen in filmtheater Slachtstraat.
Hieronder een ultrakorte impressie van de vorige vodcast.
Laat uw reactie achter
Reactie