opmerkeljk

De Dom weet niet meer hoe laat het is

  • Door Redactie
  • |
  • 27 mei 2025
  • |
  • 6 reacties

De Dom is niet meer bij de tijd. De prachtig gerestaureerde toren weet niet meer hoe laat het is. Sinds de oplevering staat het uurwerk regelmatig stil. Naar we begrijpen komt twee keer per week een monteur langs om het probleem op te lossen. Helaas, zonder resultaat. Deze foto werd gemaakt om 12.45 uur, volgens de Dom was het 15.25 uur. Misschien een idee om de hulp van domtorenbeheerder van Engelenburg in te roepen? Hij zit al weer dertien maanden thuis in afwachting van zijn terugkeer naar zijn werkplek. De Dom.

Auteur Redactie
Auteur

Redactie

Laat uw reactie achter

Reactie

5 reacties

  • cnt schreef:

    Jep, doordat de gemeente in haar wijsheid heeft besloten de enigen met kennis en kunde, de heer Van Engelenburg en aan hem trouwe en zeer vakkundige vrijwilligers, na jarenlange inzet door het slijk te halen. Dit betreft overigens meerdere torenuurwerken binnen de gemeente, de Dom is er hier ‘maar’ 1 van.

    Alles ten faveure van haar oh zo kwetsbare directeuren en de beeldvorming. Want oh jee, je zou toch aangesproken worden op je resultaten, in plaats van dat je op kosten van de burger in je ambtenaren-cirkeltje kunt zwelgen van het eigen gelijk. Met de (burger)mama om jouw tere zieltje en plein public te beschermen natuurlijk! (Let op, dit betreft een klein deel van de ambtenaren binnen de gemeente, ik ken er genoeg die hun stinkende best doen ondanks dit stuk etterende rot binnen de eigen gelederen).

    Het is natuurlijk wel goed voor commerciële bedrijven die al jaren e.a. halfbakken repareren (2x per week!) zodat er weer voor vele tienduizenden euro’s gemeenschapsgeld kan worden opgefikt. Daarvan is toch genoeg beschikbaar, desnoods grabbelt de gemeente weer wat extra’s bij het burgerlijk gepeupel.

  • Marinus schreef:

    L.S.
    Voor Jaap staat de tijd al heel lang stil. Misschien moet de Gemeente eerst hierin wat repareren. Stilstand helpt namelijk niet en in zijn geval heelt de tijd ook geen wonden.

  • Anoniem schreef:

    Ja inderdaad, voor Jaap staat de tijd al heel lang stil. Ik word als burger en ex-werknemer zeer verdrietig van deze zaak en deze zaak wordt steeds grimmiger. Er moet een eind komen. Heel fnuikend.

  • Hendrik Jan Martensen schreef:

    En ongetwijfeld zal hare majesteit Sharon Alida Maria Dijksma de politie hiervan ook betichten
    .

  • Anoniem schreef:

    Jammer dat nog niet wordt begrepen dat tientallen keren het uurwerk goed zetten en de slinger een zetje geven niet de oplossing is. Met schitterende facturen betaald van gemeenschapsgeld tot gevolg. Ravijnjaar? Of totale onkunde?

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *